Blog modowy

Hej!
Ostatnio rozmyślałam na temat mojego bloga i stwierdziłam, że nie mam pojęcia o czym on jest. Ale myślę że teraz już wiem na sto procent. Chciałabym -i mam nadzieję, że uda mi się to wykonać- aby mój blog jak dotychczas składał się z postów tematycznych, inspiracji i zdjęć z wyjazdów ale chciałabym także aby znalazły się na nim moje zdjęcia z outfitami, różnymi modowymi sprawami. Odkąd pamiętam interesowałam się modą więc będzie to dla mnie sama przyjemność, nowe wyzwanie i przygoda! Skąd taka decyzja? Duży wpływ na to miała Jessica Mercedes oraz Julia Kuczyńska. To co robią nie dość że bardzo mi się podoba to przy tym inspiruje! To jak one opowiadają o tym co robią i jakie są późniejsze efekty jest NIESAMOWITE! Dziękuje im za to bardzo i mam nadzięję, że kiedyś się o tym dowiedzą. Są naprawdę szczere i zwyczajne. Zapraszam Was na ich snapchaty! Możecie je poznać od całkiem innej strony, bo to co wypisują na pudelku to nie zgadza się w ani jednym procencie z prawdą. Więc polecam Wam spojrzeć na to z innej strony tak 'od kuchni'. :)


Zaczynając od dzisiaj, chciałabym Wam przedstawić zdjęcia które mnie zainspirowały i mam nadzieję, że Wam też się spodobają! :)

Miłego tygodnia!4 komentarze:

 1. Fajne, inspirujące obrazki ;)

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak swietny post ze chyba zaczne sie interesować modą :3 super! Mega zdjecia i caly blog najlepszy na swiecie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Maff i również mega mnie inspiruje jednak niezbyt znam się na modzie i mój blog jest raczej bardziej lifestylowy :)

  Zapraszam do mnie w wolnej chwili!
  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com
  Każdy nowy obserwator jak i komentarz wywołują uśmiech na mojej twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł ;) Powodzenia w realizacji, mam nadzieję, że Ci się uda :)

  http://aniamojepasje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 caia , Blogger