Konkursy

Myślę, że większość osób z mojego otoczenia wie o tym, że jakiś czas temu zaczęłam interesować się konkursami. Dzisiaj chciałam Wam o tym opowiedzieć i przedstawić to z mojego punktu widzenia. Przygotowałam także dla Was filmik w którym możecie zobaczyć wszystkie rzeczy jakie udało mi się wygrać w konkursach o których Wam opowiem. I od razu poinformuje Was, że nie ma to na celu chwalenia się czego to ja nie wygrałam lecz chce Wam chociaż trochę uświadomić i przedstawić jak to wygląda. Ponieważ wiele osób nie wierzy w tego typu rzeczy, a szkoda bo naprawdę warto. Moja 'przygoda' z konkursami zaczęła się w 2014 na przełomie listopada/grudnia. A konkretnie gdy na Instagramie znalazłam konkurs organizowany przez Coca-colę, w którym m.in. do wygrania był Iphone o którym marzyłam. Tak więc wzięłam udział, zaryzykowałam i wygrałam, bo przecież nie miałam nic do stracenia. O ile dobrze pamiętam konkurs posiadał hasło: 'podaruj radość', więc razem z siostrą postanowiłyśmy nakręcić filmik (klik) i spróbować swoich sił. Nie macie pojęcia jak bardzo się ucieszyłam i zdziwiłam! To wydarzenie bardzo mnie zmotywowało do dalszego próbowania. Więc się nie poddawałam i działałam dalej. Wiadomo, że nie zawsze mi wychodziło, ale w kilku konkursach miałam szczęście. W kolejnym konkursie organizowanym na Facebooku przez BaByliss trzeba było zrobić zdjęcia stylizacji w amarantowym kolorze - nagrodą były akcesoria do włosów. Następny konkurs znalazłam także na Facebooku, był on zorganizowany z okazji Dnia Kobiet przez firmę KillyS gdzie należało napisać o wyjątkowej kobiecie z naszego otoczenia której chcielibyśmy podarować prezent, który był nagrodą - podwójny zestaw kosmetyków i akcesoriów. Po jakimś czasie szukania konkursów odkryłam tak zwane testowanie produktów, tutaj także postanowiłam spróbować. Należało wypełnić ankietę oraz obejrzeć filmik i na jego podstawie odpowiedzieć na kilka pytań - po pewnym czasie otrzymałam pełnowymiarowe produkty Nivea. Także i w tym przypadku warto próbować. Ostatnim wygranym przeze mnie konkursem jest ten zorganizowany przez Wedla. Należało wybrać jeden z 5000 przepisów, wykonać danie po czym napisać recenzję i załączyć zdjęcie. Udało mi się zdobyć nagrodę II stopnia - paczkę produktów i akcesoriów z Wedla. Chciałam Wam jeszcze powiedzieć żebyście się nie poddawali i nie przejmowali jeżeli Wam nie wyjdzie!

Kilka rad dotyczących konkursów:

♡ zawsze czytajcie regulamin (znajdziecie tam wszystkie ważne informacje, takie jak: czas trwania konkursu, wymogi dotyczące, np. wieku i tego czy musicie uwiecznić logo/produkt danej marki w swojej pracy konkursowej)
♡ bądźcie cierpliwi
♡ bierzcie udział we wiarygodnych konkursach, wiarygodnych firm/marek (ja nie wierzę w konkursy typu 'wyślij smsa o treści... wygrasz 1mln zł...')
♡ pilnujcie mediów społecznościowych, a maila szczególnie! (myślę, że mail jest najważniejszy ponieważ tam dostajecie wszystkie wiadomości dotyczące konkursu)
♡ nigdy nie rezygnujcie bez próbowania 
♡ szukajcie konkursów w internecie (Facebook, Instagram), ale także w sklepach czy na produktach
♡ i co najważniejsze, róbcie to z przyjemności, a nie dla nagród.


13 komentarzy:

 1. Fajne rady, dzięki kochana :* zmotywowałaś mnie <333

  OdpowiedzUsuń
 2. o ja raczej nigdy nie biorę udziałów w konkursach :) zawsze mi się wydaje ze i tak nigdy nic nie wygram :D a więc gratuluj Twoihc wygranych pozdrawiam ciepło i obserwuuje !

  claudiyye.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem biorę udział, jednak jeszcze nic nie wygrałam :/

  http://vilolou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. wydaję mi się, że to bardzo dobry pomysł. Można wygrać coś i jednocześnie zrobic cos kreatywnego. Zmotywowałaś mnie to tego!
  www.onlydreams.pl
  YouTube

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Ja brałam udział w konkursach może ze 3 razy ale nic mi się nie udało wygrać..

  kariaxv.blogspot

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się że większośc osób bierze udział w konkursach dla nagród nie dla przyjemności :)

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Konkursy to naprawdę świetna sprawa. Nie zawsze udaje się wygrać, ale trzeba próbować ^^ Pozdrawiam!
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdarza mi się wziąć udział w konkursie, ale tylko raz coś wygrałam.
  Pozdrawiam
  http://just-do-one-step.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja często widzę konkursy na blogach i mimo że chciałabym wziąć udział to się boję podawać jakiekolwiek dane więc zazwyczaj rezygnuje

  Truskaweczka

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja bardzo lubię konkursy, ale nie zawsze biorę udział!
  Do tej pory nic nie udało mi się wygrać :)
  Mój blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 11. Super rady ;)

  odwdzięczam się za obserwacje ;) CHCE SIĘ ŻYĆ

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny konkurs ;)
  pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz, zaobserwujesz xkroljulianx

  OdpowiedzUsuń
 13. Rzadko biorę udział w konkursach, jeśli już to wtedy, gdy mi się nudzi. :)

  lady-aria.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 caia , Blogger