Gdynia-Gdańsk


Dzisiaj zaległy post z 20 czerwca, czyli ostatniego poniedziałku w tym roku szkolnym. Wraz z sześcioma osobami z klasy wybrałam się na wycieczkę do Gdyni i Gdańska. Wyjazd był dosyć spontaniczny ponieważ ustaliliśmy tylko tyle skąd dokąd jedziemy i o której. Nic nie było zaplanowane, a mimo tego wyjazd udał się i był naprawdę super. Około godziny 9 wsiedliśmy w pociąg który po godzinie 11 dotarł do Gdyni. Postanowiliśmy pochodzić po mieście i po plaży. Odpoczywaliśmy, jedliśmy i po prostu cieszyliśmy się dniem. Później postanowiliśmy pojechać do Gdańska gdzie zjedliśmy pizzę, która była naszym obiadem, zaszliśmy na lody, przeszliśmy się po starym mieście, zaszliśmy do sklepu z cukierkami i pamiątkami i poszliśmy zagrać w kręgle. Nieważne, że chłopak wpisujący nasze imiona pomylił moje, bo i tak ograłam chłopaków będąc jedyną dziewczyną w grupie. Pogoda cały czas się pogarszała, a my kończyliśmy już swoją wycieczkę. Z Gdańska wyruszyliśmy o 19, a w domu i tak byłam ok. godziny 23.

Ostatnio bardzo spodobało mi się robienie filmów i youtube trochę mnie wciągnął więc i tym razem przygotowałam dla Was krótki materiał z naszego wyjazdu. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
5 komentarzy:

 1. Super pomysł na wyjazd! Świetny filmik, czekam na więcej takich filmików :D
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że wyjazd się udał pomimo, że był spontanicznie zaplanowany. :)
  Pozdrawiam i zapraszam:
  Mój blog-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również byłam niedawno w Gdyni i Gdańsku! Śliczne miasta ;)
  Pozdrawiam i obserwuję
  Moment Of Dreams ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Spontaniczne rzeczy są najlepsze! :D Fajnie, ze spędziliście miło czas i nie żałujesz. Oby jak najwięcej takich wypadów. :) Kurczę, sama przeszłabym się na kręgle za niedługo. ;) Świetne zdjęcia. W takim razie trzymaj się, Maja! xD Co tam i tak ich ograłaś. :D Arleta

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 caia , Blogger