Coachella 2017Wiem. że minęło sporo czasu od festiwalu, ale post przygotowałam w połowie kwietnia i czekał na swoją kolej. I tak oto dodaje go z opóźnieniem bo myślę, że jest to bardzo ciekawy temat. Coachella jest to coroczny festiwal muzyki i sztuki, który odbywa się w Empire Polo Club - Kalifornia. Zlokalizowany w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado. Założony w 1999roku. Całość przypomina naszego Opener'a, lecz nasz festiwal jest o wiele mniejszy i odbywa się w innych miesiącach (Coachella kwiecień- Opener czerwiec/lipiec). Wszystko zależy od pogody. Skoro oni mają upały w kwietniu to my czekamy na lepszą pogodę do miesięcy letnich.  W tym poście chodzi mi głównie o przedstawienie Festivalu Coachella oraz stylizacji uczestników festiwalu, mojej ulubionej Chiary i naszych dwóch wspaniałych polskich blogerek! Które moim zdaniem naprawdę wykazały się oryginalnością i dobrym poczuciem stylu.Nie pamiętam kiedy i gdzie po raz pierwszy o nim usłyszałam, ale co roku obserwuje Festiwal Coachella na social mediach różnych gwiazd. Zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem jak to wszystko wygląda. Piękna pustynia, instalacje artystyczne, wielu świetnych i światowych artystów oraz tysiące oryginalnie ubranych ludzi. Jest to festiwal muzyczny lecz ludzie traktują go jako okazję do 'pokazania się'. Uważam, że jest to fajny sposób lecz nie zapominajmy o dobrej zabawie i koncertach!
Myślę, że nie jedna osoba marzy o pojechaniu na ten festiwal. Z pewnością jest to wspaniałe przeżycie. Ale także moim ogromnym marzeniem jest zobaczenie i co najważniejsze usłyszenie Beyonce na żywo, z tego co wiem często bywa na tamtejszej scenie.


14 komentarzy:

 1. Oj głośno o nim było wszędzie :D Bardzo ładne kolorowe stylizacje!
  Pozdrawiam! Diamentowe myśli - klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Od tego roku zacząłem się interesować tym festiwalem i muszę powiedzieć że przypadł mi do gustu.

  tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszędzie o tym głośno :)
  Zapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)

  veronicalucy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybrałabym się na ten festiwal :)
  agnieszka-gromek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym wziąć udział w takim wydarzeniu. Super sprawa! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marzy mi się być na Coachelli, bo to naprawdę wspaniały festiwal.
  Stylizacje świetne!

  Pozdrawiam,
  wearealive111.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Marzenie! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie zdjęcia są taakie piękne i sama chciałabym tam być :( Mam nadzieję, że kiedyś mi się do uda :D
  MOJ KANAŁ NA YT
  MÓJ BLOG
  MÓJ INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękne stylizacje wybrałaś! Kiedyś strasznie ograniczałam się do podstawowych kolorów, typu czerń. Teraz eksperymentuję i jak najbardziej takie kolorowe outfity robią na mnie wrażenie!
  http://aleksandragroszkowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale Ci zazdroszczę :)) też chętnie bym tam pojechała :))

  OdpowiedzUsuń
 11. Muszę się przyznać, że nigdy o nim nie słyszałam, ale na pewno to świetne przeżycie! Wszystkiego w życiu trzeba spróbować, więc może kiedy spokojnie będzie mnie stać na wyjazd do Stanów, to wpadnę i na ten festiwal :D

  pseudoterapeutka.blogspot.com ← serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 12. Moim marzeniem nigdy nie było pojechanie na taki festiwal, bo nie miałam tego typu marzeń. Nie ekscytowało mnie takie coś. Jednak zdjęcia jakie tu wstawiłaś we wpisie są mega. No i oczywiście bardzo mi się podobają. Chyba dla samych takich zdjęć miałabym chęć się tam udać.
  Pozdrawiam kochana!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 caia , Blogger